Champs Sport Alkalmazás Online: Állás & Karrier Info

Champs Sport népszerű sportszerek, majd atlétikai ruházati kiskereskedelmi lánc, hogy működik, közel 550 helyeken országszerte. Az üzletek többnyire bevásárlóközpontokban találhatók, ruházati cikkeket, cipőket és egyéb sportszereket árulnak.

Tények A Champs Sportsnál való munkavégzésről

minimális életkor a Champs Sports-nál való munkavégzéshez: 16 éves( hány évesnek kell lennie a Champs Sports-nál?,)

Champs Sport üzemóra: Mon-Sat: 10:00am-9:00pm; V: 12:00pm-7:00pm

elérhető pozíciók Champs Sports: Assistant manager, pénztáros, menedzser, értékesítési munkatárs, stock associate

nyomtatható alkalmazás: igen. Nyomtasson Champs Sport alkalmazást (PDF) vagy keressen álláshelyeket.

Champs Sports Employee Interjú Videók

Hallgassa meg a korábbi alkalmazottak megvitassák dolgozik Champs Sports:

álláshirdetések Champs Sports

Az első lépések
a sport áruk lánc foglalkoztat több ezer munkavállaló., A pályázók felvehetik a felvételi űrlapokat a boltban, vagy Online jelentkezhetnek. A jelentkezőknek 16 évesnek kell lenniük, és képesnek kell lenniük arra, hogy elvégezzenek néhány kézi munkát, például emelődobozokat, és képesek legyenek a lábukon dolgozni.

Felvételi követelmények
A legtöbb Champs Sportpozíció nem igényel korábbi munkatapasztalatot. Ehelyett a vállalat olyan alkalmazottakat keres, akik jó ügyfélszolgálati készségekkel rendelkeznek, és hajlandóak különféle menetrendeket dolgozni.

napi feladatok
a mindennapi feladatok közé tartozik a polcok tárolása, a kijelzők létrehozása, valamint az ügyfeleknek szóló ajánlások készítése. A munkatársak mind teljes, mind részmunkaidőben dolgozhatnak., A jelentkezőknek élvezniük kell a sportokat és a sporteszközöket, de nem szükséges, hogy a Champs Sports-szal foglalkozzanak.

Champs Sports Job Outlook and Pay Scales

a Champs Sports alkalmazottai általában belépő szintű értékesítési munkahelyeken indulnak. A lista a népszerű pozíciók bérlése következik:

Sales Associate

  • Sales associates kölcsönhatásba mecénások műszakban.
  • az erős kommunikációs készségek kulcsfontosságúak ebben a helyzetben.
  • a munkavállalóknak segíteniük kell az ügyfeleknek megtalálni az elemeket, és tisztának és szervezettnek kell lenniük.,
  • a Champs Sports sales associates minimálbért fizet és részmunkaidőben dolgozik.

pénztáros

  • pénztárosok fizetnek, kiadják a változtatást, és szükség esetén kedvezményt alkalmaznak.
  • az alkalmazottak általában 8.00 dollárt keresnek óránként. Az értékesítési célok elérése bónuszokat és fizetésemelést eredményezhet.
  • átlagosan a pénztárosok részmunkaidőben dolgoznak.

Stock Associate

  • a stock associatesként dolgozó alkalmazottak minimálbért fizetnek a kezdéshez. Pay növelheti idővel körülbelül $10.00 óránként.,
  • a feladatok közé tartozik a teherautók kirakodása, a polcok raktározása, valamint az értékesítési padlón való segítségnyújtás.
  • Stock associates kell végezni számos fizikai feladatok, beleértve az ismételt emelés, hajlítás, elérve az egész műszak.

Tippek a

alkalmazáshoz a jelöltek kitölthetnek egy papíralkalmazást a boltban, vagy Online jelentkezhetnek. Az űrlapok tárolása a vezetők számára néha közvetlen interjúkhoz vezethet. A pályázók profilokat hoznak létre a cég weboldalán, amelyek lehetővé teszik az álláskeresők számára, hogy egyszerre több nyílást kérjenek., Ellenőrizze az információkat, hogy megbizonyosodjon arról, hogy nincsenek helyesírási hibák, valamint hogy az összes elérhetőségi adat aktuális-e a benyújtás előtt.

alkalmazás állapota

az egyének a karrier weboldalon keresztül ellenőrizhetik az alkalmazás állapotát. Az áruház frissíti az online alkalmazásokat a döntések meghozatalakor, általában néhány héten belül. A menedzsment elérése felgyorsíthatja a folyamatot, és előnyhöz juttathatja a munkavállalókat. A helyszín meglátogatása helyszíni interjúkhoz is vezethet.

előnyei dolgozó Champs Sport

a kiskereskedő biztosítja, hogy akár 50% off árut, valamint a tételek kiválasztott időpontokban., Egyéb foglalkoztatási juttatások közé tartozik az orvosi és fogászati biztosítás, A 401(k) nyugdíjazási terv, a fizetett szabadság és a betegidő.

További részletek A Champs Sports-ról

a Champs Sport Online méretezési Súgó diagramot biztosít az ügyfelek számára. A vásárlók is jelentkezzen be, hogy megtudja, milyen méretű, milyen termékek a legjobban illeszkednek az igényeiknek. A felsorolt sportágak közé tartozik a foci, a kosárlabda, a birkózás, a pálya és a mező, a gyaloglás, a futball és a baseball.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük