Champs Sports Application Online: Jobs & Career Info (Polski)

Champs Sports to popularna sieć detaliczna artykułów sportowych i odzieży sportowej, która działa w pobliżu 550 lokalizacji w całym kraju. Sklepy znajdują się głównie w centrach handlowych i sprzedają Odzież, Buty i inne artykuły sportowe.

fakty na temat pracy w Champs Sports

minimalny wiek do pracy w Champs Sports: 16 lat (ile trzeba mieć lat, aby pracować w Champs Sports?,)

Champs Sports Godziny pracy: pn-sob: 10:00-21:00; nd: 12:00-19:00

dostępne stanowiska w Champs Sports: Assistant manager, cashier, manager, sales associate, stock associate

aplikacja do druku: tak. Wydrukuj aplikację sportową (PDF) lub wyszukaj oferty pracy.

filmy z wywiadami pracowników Champs Sports

Posłuchaj, jak byli pracownicy rozmawiają o pracy w Champs Sports:

oferty pracy w Champs Sports

pierwsze kroki
sieć artykułów sportowych zatrudnia tysiące pracowników., Kandydaci mogą odebrać formularze rekrutacyjne w sklepie lub złożyć wniosek online. Wnioskodawcy muszą mieć 16 lat i być w stanie wykonywać niektóre prace fizyczne, takie jak podnoszenie skrzynek i jest w stanie pracować na nogach.

wymagania dotyczące zatrudnienia
większość stanowisk sportowych nie wymaga wcześniejszego doświadczenia zawodowego. Zamiast tego firma poszukuje pracowników z dobrymi umiejętnościami obsługi klienta i chętnych do pracy w różnych harmonogramach.

codzienne obowiązki
codzienne zadania obejmują magazynowanie półek, tworzenie ekspozytorów i wydawanie rekomendacji klientom. Pracownicy mogą pracować zarówno w pełnym, jak i niepełnym wymiarze godzin., Kandydaci powinni korzystać ze sportu i artykułów sportowych, ale nie jest konieczne, aby uzyskać zatrudnienie w Champs Sports.

Champs Sports oferty pracy i płace

pracownicy Champs Sports zazwyczaj rozpoczynają pracę w sprzedaży na poziomie podstawowym. Poniżej znajduje się lista popularnych stanowisk do wynajęcia:

Pracownik Działu Sprzedaży

  • pracownik działu sprzedaży kontaktuje się z klientami podczas zmian.
  • silne umiejętności komunikacyjne są kluczowe na tym stanowisku.
  • pracownicy muszą pomagać klientom w znajdowaniu przedmiotów i utrzymywać działy w czystości i porządku.,
  • pracownicy handlowi zarabiają minimalne wynagrodzenie i pracują w niepełnym wymiarze godzin.

Kasjer

  • kasjerzy przyjmują płatności, wydają zmiany i w razie potrzeby stosują rabaty.
  • pracownicy zazwyczaj zarabiają 8,00 $za godzinę. Osiągnięcie celów sprzedażowych może skutkować premiami i podwyżkami.
  • średnio kasjerzy pracują na pół etatu.

Stock Associate

  • pracownicy pracujący jako Stock associates zarabiają minimalne wynagrodzenie. Wynagrodzenie może wzrosnąć z czasem do około $10.00 za godzinę.,
  • obowiązki obejmują rozładunek ciężarówek, magazynowanie półek i pomoc w sprzedaży.
  • pracownicy Stock muszą wykonywać liczne zadania fizyczne, w tym powtarzające się podnoszenie,zginanie i sięganie w trakcie zmiany.

Wskazówki dotyczące aplikowania

kandydaci mogą wypełnić aplikację papierową w sklepie lub aplikować online. Przekazywanie formularzy kierownikom sklepów może czasami prowadzić do bezpośrednich wywiadów. Kandydaci tworzą profile na stronie internetowej firmy, które umożliwiają osobom poszukującym pracy Ubieganie się o wiele stanowisk jednocześnie., Sprawdź informacje, aby upewnić się, że nie ma błędów ortograficznych i że wszystkie dane kontaktowe są aktualne przed przesłaniem.

status aplikacji

Osoby fizyczne mogą sprawdzić status aplikacji za pośrednictwem strony internetowej Kariera. Sklep aktualizuje aplikacje online w miarę podejmowania decyzji, zwykle w ciągu kilku tygodni. Dotarcie do kierownictwa może przyspieszyć proces i dać pracownikom przewagę. Wizyta w danej lokalizacji może również prowadzić do rozmów na miejscu.

korzyści płynące z pracy dla sportowców

sklep oferuje do 50% zniżki na towary i przedmioty w wybranych terminach., Inne świadczenia pracownicze obejmują ubezpieczenie medyczne i dentystyczne, Plany emerytalne 401(k), płatny urlop i czas chorobowy.

więcej informacji na temat Champs Sports

Champs Sports udostępnia klientom tabelę pomocy w doborze rozmiaru online. Kupujący mogą się zalogować i dowiedzieć się, jakie rozmiary produktów najlepiej pasują do ich potrzeb. Wymienione sporty obejmują piłkę nożną, koszykówkę, zapasy, Lekkoatletyka, chodzenie, piłkę nożną i baseball.