co je nejvyšší bodování národní šampionát hra?

Alabama A Ohio State kladen na ofenzivní show během pondělního nočního národního šampionátu s Crimson Tide vznikající vítězný, 52-24.

Crimson Tide široký přijímač DeVonta Smith byl jeden z hry“hvězdy na útočné dokončovací s 12 rauty pro 215 yardů a tři touchdowny, lámání národní šampionát pro úlovky ve hře, která byla 10., Smith také byl jen šest yardů plachý rekord pro mistrovství hry přijímání yardů, který byl 221 nastavit LSU wideout Ja “ Marr Chase. Smith zaznamenal je křiklavý statistiky jen v jedné polovině, když utrpěl zranění ruky na začátku druhé poloviny.

Alabama běží zpět Najee Harris také dokončil hru s více touchdowns stejně jako Ohio State běží zpět mistr Teague.

před dnešním zápasem zde bylo pět nejvyšších bodovacích soutěží v historii národního šampionátu:

1. Jan. 11, 2016: Alabama beats Clemson, 45-40